شهادت

ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا

شهادت

ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا

طبقه بندی موضوعی

پیوندهای روزانه

۱۳ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

یس
۳۰ تیر ۹۴ ، ۱۷:۴۶ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر
یس
۳۰ تیر ۹۴ ، ۱۷:۴۴ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر

   امروز در دنیای اسلام گرفتاری‌ها بسیار زیاد است. اسلام این‌همه بر وحدت و یکپارچگی مسلمین و برادری مسلمانان تأکید فرموده است... با این‌همه سفارش و تأکید، امروز ما مسلمانها متأسّفانه به این دستور اسلام عمل نمیکنیم.

   من میخواهم از آحاد مسلمین، مخصوصاً از علما، روشنفکران، مسئولان دولتها، سیاستمداران، زبدگان، نخبگان در همه‌ی کشورها درخواست کنم که دست خائن دشمنان امّت اسلامی را در این تفرقه ببینند و مشاهده کنند. این تفرقه طبیعی نیست.
   این تفرقه را تزریق میکنند به دنیای اسلام؛ چرا؟ برای اینکه منافع قدرتهای بزرگ در این تفرقه است. نمیخواهند امّت اسلامی یکپارچه باشد.
   اگر امّت اسلامی یکپارچه بود، اگر بر روی مشترکات خود تکیه میکرد، در سپهر سیاست جهانی بدون تردید یک قدرت منحصربه‌فرد میشد.
   فکر کردند ملّتها را باید از صهیونیسم منصرف کنند. چه‌کار کردند؟ این جنگهای داخلی را راه انداختند؛ این جنگهای سنّی و شیعه، این سازمانهای جنایت‌کاری از قبیل القاعده و داعش و امثال اینها، ساخته‌وپرداخته شدند برای اینکه ماها را به جان هم بیندازند و ملّتها را در مقابل هم قرار بدهند.
   در عراق، سیاست قدرتهای استکباری این است که نظام برآمده‌ی از انتخابات و اکثریّت و دموکراسی را سرنگون کنند.
   در سوریه، سیاست استکبار این است که به هر قیمتی، دولتی را که شناخته‌شده است به مقاومت در مقابل صهیونیسم، سرنگون کنند؛ سیاست ما ضدّ این است.
   آمریکایی‌ها [حزب‌الله لبنان] را میگویند تروریست و ایران را به‌خاطر حمایت از اینها میگویند مدافع تروریسم! مدافع تروریسم، شما هستید. شما هستید که داعش راه می‌اندازید، تروریست تربیت میکنید و صهیونیست‌های خبیث و تروریست را زیر بال خودتان نگه میدارید.
   الان نزدیک چهار ماه است که دارند یمن را میکوبند. چه کسی را میزنند؟ مساجد را، بیمارستان‌ها را، شهرها را، خانه‌ها را میزنند، مردم بی‌گناه و بچّه‌ها را میکشند؛ جرم اینها چیست؟ آمریکا از اینها حمایت میکند.
   الان هم [شما آمریکایی‌ها] دارید اشتباه میکنید؛ با مستبدترین رژیمها دست دوستی میدهید، دستتان در یک کاسه است.
[آمریکایی‌ها] کسانی نیستند که حرف راست از دهانشان خارج بشود؛ صداقت در اینها نیست. در همین آزمایش دشوار[مذاکرات و توافق هسته‌ای] بی‌صداقتی‌های متعدّد و مکرّر آنها در طول این زمان نشان داده شد.
   ملّت ایران باید متّحد باشد. از این قضایای هسته‌ای و غیر هسته‌ای و مانند اینها، دودستگی درست نشود که هر دسته یک‌جور بگویند -بالاخره یک کاری است دارد انجام میگیرد، مسئولینی دارد، دنبال میکنند؛ ان‌شاءالله آنچه منافع ملّی است تشخیص بدهند و دنبال آن باشند- بین مردم نباید دودستگی به‌وجود بیاید.
   اگر یک ملّتی از درون، خود را قوی کند، علم خود را، صنعت خود را، ایمان خود را، فرهنگ خود را تقویت بکند، نیروهای بیرونی نمیتوانند رویش تأثیر بگذارند. این نسخه‌ای است که امروز همه‌ی ما بایستی به این نسخه عمل کنیم.


یس
۳۰ تیر ۹۴ ، ۱۶:۴۵ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر


یس
۲۹ تیر ۹۴ ، ۱۷:۴۲ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر

اگر نتونستی خودت راتا این روز ببخشانی و مورد رحمت خدای متعال قرار بگیری این شب را غنیمت شمرده و خود را به خدا نزدیک بگردان کوتاه ترین راه توسل به ابی عبدالله الحسین (علیه السلام ) است که زیارت مخصوصی در این شب دارد.
التماس دعا
یس
۲۶ تیر ۹۴ ، ۱۸:۰۰ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر

وقتی صبح عید بیدار می شوید و به سوی مصلی جهت اقامه نماز عید فطر میرویم به یاد برانگیخته شدنمان از قبر ها به سوی پروردگارمان باشیم
و چون از نماز فارغ شده و به سوی خانه هایمان سرازیر می شویم به یاد سرازیر شدنمان به سوی بهشت یا ( نعوذ بالله ) جهنم باشیم./.
یس
۲۶ تیر ۹۴ ، ۱۷:۵۴ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر

سلام
ماه پر خیر و برکت رمضان کم کم تمام می شود روزه داران بهره ها بردند و روز عید از اینکه استفاده بیشتر نبرده اند ناراحت هستند
و کسانیکه توفیق طاعت خدا را نیافتند و از فرصت آمرزش الهی استفاده نکردند غمگین و زیان کار .
در ساعات آخرین روز این ماه توصیه شده است با معصوم صاحب آن روز (ع) رابطه احساسی برقرار کرده و به آن بزرگوار توسل کرده و وی را شفیع خود قرار داده و درخواست غفران ومغفرة در ساعات آخر ماه مبارک رمضان نموده و خود را از خسران رهایی بخشد و خود را از عتقاء ساعات آخر و لحظه افطار روزه ی آخر ماه خداوند بخشنده ی بخشایشگر قرار دهد ؛ چون که خدا به اندازه ی کل بندگان آزاد شده در لحظات افطار گذشته ، امشب بنده از آتش جهنم آزاد می کند. التماس 2آ

یس
۲۶ تیر ۹۴ ، ۱۷:۳۳ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰ نظر

     ملت بزرگ ایران مخصوصاً جوانان عزیز باید در کمال هوشیاری مراقب حرکات دشمن باشند و به طور کامل با مأموران، همکاری کنند و عرصه را بر عناصر مزدور و خودفروخته‌ی دشمن، تنگ نمایند. و بخصوص فرزندان بسیجی‌ام باید آمادگیهای لازم را در خود حفظ کنند و با حضور خود در هر صحنه‌ای که حضور آنان در آن لازم است، دشمنان زبون را مرعوب و منکوب سازند.

یس
۲۳ تیر ۹۴ ، ۱۶:۴۹ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر

   مقام معظم رهبری (دامت برکاته ) :

                                          دعا همان اکسیری است که میتواند دلهایی را که آلوده‌ی ناامیدی، آمیخته‌ی به بدبینی، یا آلوده‌ی به احساسات غلط هستند، منقلب کند، به راه راست هدایت کند؛

یس
۲۲ تیر ۹۴ ، ۱۶:۴۹ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر

   امروز ما به همان اندازه‌ای که با رفتاروحشیانهوظالمانه‌ی جریان داعش در عراق و در سوریه مخالفیم، به همان اندازه با رفتارظالمانه‌ی پلیس فدرال آمریکا در داخل کشورشان مخالفیم - اینها هر دو مثل هم هستند - به همان اندازه با محاصره‌ی غزّه که محاصره‌ی ظالمانه‌ای است علیه مردم مظلوم غزّه مخالفیم، به همان اندازه با بمباران مردم مظلوم و بی‌پناه یمن مخالفیم، به همان اندازه با سخت‌گیری‌هایی که علیه مردم بحرین به‌وجود می‌آید مخالفیم، به همان اندازه با حمله‌ی هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا به مردم در افغانستان و در پاکستان مخالفیم.
یس
۲۱ تیر ۹۴ ، ۱۵:۳۵ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر